×

Gliniarze: Cena przeszłości (912)

serial paradokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Sprzed lombardu zostaje uprowadzony jego właściciel. Wkrótce żona porwanego otrzymuje żądanie okupu. Natalię i Kubę dziwi nietypowe zachowanie przestępców. Odkrywają mroczną przeszłość biznesmena.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Sprzed jednego z warszawskich lombardów zostaje uprowadzony właściciel. Wkrótce żona porwanego otrzymuje żądanie okupu. Natalię i Kubę dziwi nietypowe zachowanie przestępców. Walcząc z czasem, odkrywają jednocześnie mroczną przeszłość biznesmena. Tymczasem Szwarc, pod pretekstem zbierania danych do nowej książki, radzi się Natalii i Dominiki w sprawie przygotowań do randki z Marią.

Występują (pokaż wszystkich)