Gliniarze (507)

Gliniarze (507)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Nastolatki znajdują materiały wybuchowe w porzuconym na parkingu samochodzie. Okazuje się, że auto jest własnością policji. Korzystał z niego działający pod przykrywką stróż prawa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Nastolatki znajdują materiały wybuchowe w porzuconym na parkingu samochodzie. Okazuje się, że auto jest własnością policji. Korzystał z niego działający pod przykrywką stróż prawa, który jednak jakiś czas temu zniknął bez śladu. Jego koledzy podejrzewają, że padł ofiarą członków grupy przestępczej, którą rozpracowywał. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. Olgierda i Łucję odwiedza siostra kobiety, Agata. Na kolacji pojawia się także siostrzeniec mężczyzny, Mateusz. Przystojny chłopak wyraźnie wpada w oko Agacie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także