Gliniarze (504)

Gliniarze (504)

serial paradokumentalny Polska 2020
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Zostaje zamordowana para staruszków. Chociaż sprawcy splądrowali dom ofiar, ich córka twierdzi, że zniknęła tylko jedna rzecz. Jest to obraz, który uchodził za przedmiot przynoszący pecha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Zostaje zamordowana para staruszków. Chociaż sprawcy splądrowali dom ofiar, ich córka twierdzi, że zniknęła tylko jedna rzecz. Jest to obraz, który był w rodzinie od pokoleń i uchodził za przedmiot przynoszący pecha. Tymczasem Maja uświadamia sobie, że Szwarc zbyt dużo wie na temat swoich kolegów z komendy. Nie tylko wydaje się wtajemniczony w ich osobiste sprawy, lecz także potrafi przywołać szczegóły prowadzonych przez innych pracowników komendy śledztw sprzed lat. Detektywi postanawiają baczniej mu się przyjrzeć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także