Gliniarze (48)

Gliniarze (48)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Przedsiębiorca zgłasza zaginięcie pracownicy. Policjanci sądzą, że młoda kobieta mogła zostać zabita. Tymczasem staruszka, która pracuje jako pomoc domowa, zostaje oskarżona przez klienta o kradzież.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 2 marca
za 8 dni
7:00 Polsat Games (z napisami)
wtorek, 3 marca
za 9 dni
6:00 Polsat Doku (z napisami)
wtorek, 3 marca
za 9 dni
6:00 Polsat Games (z napisami)

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Przedsiębiorca zgłasza zaginięcie pracownicy. Policjanci podejrzewają, że młoda kobieta mogła zostać zabita. Podejrzanymi w sprawie są były chłopak dziewczyny, jej ojciec, a nawet pracodawca. Równocześnie policjanci prowadzą sprawę staruszki, która pracuje jako pomoc domowa i została oskarżona przez jednego z klientów o kradzież.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także