Gliniarze (477)

Gliniarze (477)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Mężczyzna zostaje zasztyletowany w trakcie imprezy urodzinowej. Detektywi ustalają, że zabójcą jest jeden z gości. Starają się ustalić, kto miał motyw, by targnąć się na życie jubilata.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Mężczyzna zostaje zasztyletowany w trakcie swojej imprezy urodzinowej. Detektywi ustalają, że zabójcą jest jedna z osób, które były obecne na zabawie. Starają się ustalić, kto z gości miał motyw, by targnąć się na życie jubilata. Ciężarna Ewelina, która przebywa na zwolnieniu, nudzi się w domu. Chciałaby, aby Krystian spędzał z nią więcej czasu, on jednak nie może wziąć urlopu. Mężczyzna zastanawia się jednak, jak poprawić nastrój żonie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także