Gliniarze (47)

Gliniarze (47)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Polsko-syryjskiemu małżeństwu zostaje porwane dziecko. Wśród podejrzanych są skinheadzi oraz sama matka niemowlaka. Tego dnia detektywi dostają też zgłoszenie o ucieczce z poprawczaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 marca
za 8 dni
7:00 Polsat Games (z napisami)
poniedziałek, 2 marca
za 9 dni
6:00 Polsat Games (z napisami)
poniedziałek, 2 marca
za 9 dni
7:00 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Polsko-syryjskiemu małżeństwu zostaje porwane 4-miesięczne dziecko. Wśród podejrzanych są skinheadzi, którzy nękali rodzinę, oraz sama matka uprowadzonego niemowlaka - Jasmin, która wydaje się utrudniać dochodzenie. Tego dnia detektywi dostają zgłoszenie o ucieczce z poprawczaka 15-letniej Patrycji. Zeznania koleżanek wskazują, że dziewczyna może przebywać u wychowawcy, z którym prawdopodobnie ma romans.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także