Gliniarze (430)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Rodzice niepokoją się o córkę, która nie pojawiła się na lotnisku. Obiecała ich z niego odebrać. Para znajduje w mieszkaniu ślady krwi. Policja ustala, że dziewczyna mogła zostać uprowadzona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne przygody policjantów z Wrocławia: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Rodzice niepokoją się o córkę, która nie pojawiła się na lotnisku. Dziewczyna wcześniej obiecała ich z niego odebrać. Para znajduje w mieszkaniu pobojowisko i ślady krwi. Policja ustala, że dziewczyna mogła zostać uprowadzona. Trop prowadzi do starszego partnera zaginionej, który zarządza nie do końca legalnie działającą firmą. Sprawa jednak komplikuje się, gdy detektywi zostają wezwani do jednego z parków. Tymczasem Adam martwi się o Darka, który wygląda na zmęczonego i pracuje o dziwnych porach. By przekonać kolegę do zwierzeń, proponuje mu wspólny trening judo. Informacje, które uzyskuje od Darka, zaskoczą wszystkich.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także