Gliniarze (416)

Gliniarze (416)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Para nastolatków znajduje ciało mężczyzny, które wisi na sznurze. Wychodzi na jaw, że był to wikary, który pomagał w lokalnej fundacji charytatywnej. Tak naprawdę został zamordowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne przygody policjantów z Wrocławia: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Para nastolatków znajduje ciało młodego mężczyzny, które wisi na sznurze. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że był to wikary z miejscowej parafii, który w wolnych chwilach pomagał w lokalnej fundacji charytatywnej. Mężczyzna tak naprawdę został zamordowany, lecz jego śmierć upozorowano na samobójstwo. Okazuje się, że ksiądz był podejrzewany o kradzieże pieniędzy fundacji i otrzymywał listy z pogróżkami. Tymczasem Olgierd organizuje wieczór kawalerski dla Krystiana. W przygotowaniach do imprezy pomagają mu pozostali policjanci z miejscowej komendy. Dołącza też do nich ojciec Krystiana, Andrzej. Wówczas sytuacja wymyka się spod kontroli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także