Gliniarze (3)

Gliniarze (3)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Na osiedlu dwóch nastolatków znajduje pod śmieciami ciało kobiety. Okazuje się, że Tamara, Ukrainka polskiego pochodzenia, żyje. Ma zaniki pamięci i powtarza tylko dwa imiona: Nadia i Wiktoria.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 2 marca
za 11 dni
9:00 Polsat Games (z napisami)

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Na jednym z warszawskich osiedli dwóch nastolatków znajduje pod śmieciami ciało kobiety. Okazuje się, że Tamara, Ukrainka polskiego pochodzenia, żyje. Ma zaniki pamięci i powtarza tylko imiona: Nadia i Wiktoria. Policjanci dowiadują się, że to jej nastoletnie córki, z którymi przyjechała do Warszawy. Kolejna sprawa dotyczy "Stylisty" grasującego na przystankach i w miejskich autobusach, który obcina włosy mężczyznom. Sprawę przyjmuje Robert. Postanawia skorzystać z pomocy kolegi, wokalisty zespołu rockowego, i zorganizować prowokację.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także