Gliniarze (257)

Gliniarze (257)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Pod szpitalem pojawia się zakrwawiona dziewczyna. Okazuje się, że jest zaginiona od roku. Nastolatka twierdzi, że była więziona. Policjanci podejrzewają, że porwał ją ktoś z najbliższego otoczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Pod szpitalem pojawia się zakrwawiona dziewczyna. Okazuje się, że jest zaginiona od roku. Nastolatka twierdzi, że była więziona i bita, ale traci przytomność tuż przed wyjawieniem nazwiska sprawcy. Policjanci podejrzewają, że to ktoś z jej najbliższego otoczenia. Z więzienia wychodzi mężczyzna, którego za kratki posłali niegdyś Olgierd i jego dawny partner, Marcin. Adwokat twierdzi, że dowody zostały spreparowane, a media oskarżają o to nieuczciwych policjantów. Olgierd początkowo wszystko lekceważy, jednak postanawia bronić imienia nieżyjącego kolegi i zbadać sprawę na własną rękę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także