Gliniarze (151)

Gliniarze (151)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Projektantka wnętrz zostaje oblana trującymi pestycydami. Podejrzany jest jej asystent, ale i on pada ofiarą ataku. W sprawę może być zamieszany były właściciel rezydencji, w której pracowała kobieta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Utalentowana projektantka wnętrz i ogrodów zostaje oblana trującymi pestycydami przez nieznanego sprawcę. Podejrzany jest jej asystent, ale i on pada ofiarą ataku. W sprawę może być zamieszany były bogaty właściciel rezydencji, w której pracowała kobieta. Milioner był podejrzany o udział w brudnych interesach, na trop których mogła wpaść poszkodowana... Do policjantów zgłasza się informator Okoń. Jego narzeczona zniknęła, a on podejrzewa, że kobieta może być w niebezpieczeństwie. Funkcjonariusze obawiają się, że narzeczona Okonia padła ofiarą gangsterów. Prawda okazuje się jednak bardziej zaskakująca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także