Gliniarz i prokurator (60)

Gliniarz i prokurator

sezon 4 odc. 60

(Jake and the Fatman: The Tender Trap)

serial kryminalny USA 1990   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jack Hogan
Reżyseria:Michael Lange
W skrócie:Derek dowiaduje się, że jego wuj zamierza poślubić znacznie młodszą kobietę. Podejrzewa, że związała się z nim dla pieniędzy. Wszczyna prywatne śledztwo. Jego podejrzenia były słuszne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

Derek dowiaduje się, że jego ukochany wuj zamierza poślubić znacznie od siebie młodszą kobietę. Policjant podejrzewa, że Tessa związała się z nim głównie dla pieniędzy. Wszczyna więc śledztwo, aby rozwiać swoje wątpliwości. Okazuje się, że jego podejrzenia były słuszne. Odkrywa, że Tessa była już dwukrotnie zamężna i że obaj jej bogaci i starsi od niej mężowie umarli tuż po ślubie. Derek chce ostrzec wuja, ale jest już za późno. Okazuje się, że ślub już się odbył. Wkrótce wuj umiera. Derek staje przed trudnym zadaniem. Musi dowieść, że mężczyzna padł ofiarą zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także