Gliniarz i prokurator (59)

Gliniarz i prokurator

sezon 4 odc. 59

(Jake and the Fatman)

serial kryminalny USA 1990   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jack Hogan
Reżyseria:E.W. Swackhamer
W skrócie:Julia postanawia zabić ojca i jego żonę. Wciąga do spisku brata. Winą chce obarczyć wspólnika ojca. Zwabia go do domu, uwodzi w sypialni rodziców, pilnując, aby zostały jego odciski palców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

Po rodzinnej sprzeczce o pieniądze Julia postanawia zabić ojca i jego żonę. Wciąga do spisku swojego brata. Całą winą chce obarczyć wspólnika swojego ojca. Zwabia go do domu, uwodzi w sypialni rodziców, pilnując, aby na miejscu zbrodni zostały jego odciski palców. Kiedy policja zaczyna podejrzewać brata Julii o współudział w morderstwie, dziewczyna - bojąc się, że ten wyzna prawdę podczas przesłuchania - zabija także jego. Niestety, popełnia pewien błąd, za który będzie musiała słono zapłacić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także