Gliniarz i prokurator (47)

Gliniarz i prokurator

sezon 3 odc. 47

(Jake and the Fatman: Who's Sorry Now?)

serial kryminalny USA 1989   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jack Hogan
Reżyseria:Reza Badiyi
W skrócie:Agent Lee przyjeżdża do Honolulu, by schwytać więźnia, który naruszył warunki zwolnienia warunkowego. Poszukiwany napada na McCabe'a i uprowadza go. Zakładnik jest elementem przetargowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie przenoszą się na Hawaje, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) podchodzą poważnie do prowadzonych spraw, lecz nie tracą przy tym swoistego poczucia humoru. Każdy odcinek opowiada odrębną historię

W tym odcinku

Agent stanowy Lee przyjeżdża do Honolulu, by schwytać byłego więźnia, który naruszył warunki zwolnienia warunkowego. Tymczasem poszukiwany napada na samego prokuratora Jasona McCabe'a i uprowadza go. Okazuje się, że w przeszłości McCabe doprowadził do uwięzienia brata przestępcy, którego czeka niebawem kara śmierci. Prokurator staje się nieoczekiwanie elementem przetargowym. Porywacz, w zamian za uwolnienie zakładnika, żąda wypuszczenia na wolność jego brata i darowania mu kary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także