Gliniarz i prokurator (13)

Gliniarz i prokurator

sezon 1 odc. 13

(Jake and the Fatman: But Not for Me)

serial kryminalny USA 1988   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Barbara Parkins, Alan Campbell
Reżyseria:Michael Lange
W skrócie:W domu dziennikarki Candice Morgan zostaje zastrzelony Johnny Alonzo związany z mafią. Candice pracuje nad serią programów o zorganizowanej przestępczości, z Johnnym przeprowadzała wywiad.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

W domu dziennikarki telewizyjnej Candice Morgan i jej 14-letniej córki zostaje zastrzelony powiązany z mafią Johnny Alonzo. Kobieta pracowała właśnie nad serią programów o zorganizowanej przestępczości, a z Johnnym przeprowadzała na ten temat wywiad. Policja przypuszcza, że ktoś chciał zlikwidować zbyt gadatliwego gangstera. Nad bezpieczeństwem reporterki ma czuwać Jake Styles, który na jakiś czas wprowadza się do jej domu. Nerwowe zachowanie Candice zaczyna jednak budzić jego podejrzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także