Glina. Nowy rozdział (4/6)
| Występują: | Maciej Stuhr, Nela Maciejewska, Adrianna Biedrzyńska, Jacek Braciak |
|---|---|
| Reżyseria: | Dariusz Jabłoński |
| W skrócie: | W kamienicy umiera emerytka Edyta Rosolak, która lubiła przelotne romanse. Wychodzi na jaw, że przed laty zaginęła jej siostra. Tamara podejrzewa, że sprawy się łączą. Prosi o pomoc Gajewskiego. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 30 czerwca za 8 dni |
3:15 | TVP Seriale (z napisami) |
Opis
Po siedemnastu latach od premiery drugiego sezonu kultowa produkcja powraca w nowej odsłonie. Obok dobrze znanych postaci pojawią się nowi bohaterowie. Warszawa. Doświadczeni komisarze Artur Banaś (Maciej Stuhr) i Bonifacy Jóźwiak (Jacek Braciak) zagłębiają się w mroczny świat zbrodni, tropiąc morderców. Wspiera ich m.in. patolog Olga Seifert (Agnieszka Pilaszewska). Do ekipy dołącza także młoda policjantka Tamara Rudnik (Nela Maciejewska).
W tym odcinku
W jednej z kamienic umiera Edyta Rosolak, barwna emerytka znana z zamiłowania do whisky i przelotnych romansów. Chociaż nie ma dowodów na przestępstwo, Tamara podejrzewa, że jej śmierć może być związana ze zniknięciem siostry denatki i zwraca się o pomoc do Gajewskiego. Ku zaskoczeniu kolegów, postanawia on zaangażować się w sprawę. Tymczasem Banaś i Jóźwiak badają okoliczności śmierci programisty Roberta Sochy. Podejrzenia padają na ambitną bizneswoman, szkolnego kolegę mężczyzny oraz jego tajemniczą klientkę. Notatka znaleziona w kalendarzu ofiary może okazać się kluczem do rozwiązania zagadki.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Maciej Stuhr
jako komisarz Artur Banaś -
Nela Maciejewska
jako aspirant Tamara Rudnik -
Adrianna Biedrzyńska
-
Jacek Braciak
jako komisarz Bonifacy Jóźwiak -
Mateusz Dymidziuk
-
Anna Cieślak
jako Julia Gajewska -
Agnieszka Podsiadlik
-
Agnieszka Pilaszewska
jako patolog Olga Seifert -
Jerzy Radziwiłowicz
jako nadkomisarz Andrzej Gajewski -
Renata Dancewicz
jako inspektor Zuzanna Marzec -
Weronika Książkiewicz
jako Luiza Stańczak -
Mariusz Bonaszewski
jako doktor Krzysztof Siennicki -
Olgierd Łukaszewicz
jako Michalak
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dariusz Jabłoński
reżyseria
Zobacz także
- Glina. Nowy rozdział (1/6) - serial kryminalny - noc śr./czw., 24 na 25 czerwca 3:10
- Glina. Nowy rozdział (2/6) - serial kryminalny - noc czw./pt., 25 na 26 czerwca 3:05
- Glina. Nowy rozdział (3/6) - serial kryminalny - noc pt./sob., 26 na 27 czerwca 3:05
- Glina. Nowy rozdział (5/6) - serial kryminalny - noc wt./śr., 30 czerwca na 1 lipca 3:20
- Glina. Nowy rozdział (6-ost.) - serial kryminalny - noc śr./czw., 1 na 2 lipca 3:15
