Glina (8)

serial kryminalny Polska 2003   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera, Urszula Grabowska
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Policja podejrzewa, że Zajdler i Woźnicki zginęli, ponieważ wiedzieli o nielegalnych interesach dr. Czerskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial kryminalny, poruszający zagadnienie trudnej i bezkompromisowej pracy funkcjonariuszy. Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) jest oficerem policji kryminalnej w wydziale zabójstw. Dla pracy poświęcił wszystko, życie prywatne, małżeństwo, dzieci. Była żona Krystyna chce zacząć wszystko od początku, ma nowego partnera. Nie przychodzi jej to łatwo, zwłaszcza że traci pracę. Oczkiem w głowie twardego i bezwzględnego policjanta jest córka Julia, która studiuje prawo. Jego najbliższymi współpracownikami są: Jerzy (Robert Gonera) oraz początkujący w zawodzie Artur (Maciej Stuhr) - świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, który mieszka z ojcem, emerytowanym policjantem, poruszającym się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Artur Banaś zbiera dowody w sprawie śmierci dwóch pacjentów doktora Czerskiego. Policjanci podejrzewają, że artysta Eugeniusz Zajdler i Woźnicki zginęli, ponieważ znali szczegóły na temat nielegalnych interesów, które prowadził ich lekarz. Wszystko wskazuje na to, że psychiatra jest w coś zamieszany. Komisarz Andrzej Gajewski bada wszystkie tropy, które mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy. Niepokoi go zwłaszcza podejrzane zachowanie żony pierwszego zamordowanego. Przypuszcza, że kobieta ukrywa jakąś tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także