Glina (6/25)

Glina (6/25)

serial kryminalny Polska 2003   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera, Urszula Grabowska
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Artur jest wstrząśnięty tragiczną śmiercią kolegi i chce zrezygnować z pracy w policji. Gajewskiemu udaje się odwieść go od tej decyzji...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial kryminalny, poruszający zagadnienie trudnej i bezkompromisowej pracy funkcjonariuszy. Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) jest oficerem policji kryminalnej w wydziale zabójstw. Dla pracy poświęcił wszystko, życie prywatne, małżeństwo, dzieci. Była żona Krystyna chce zacząć wszystko od początku, ma nowego partnera. Nie przychodzi jej to łatwo, zwłaszcza że traci pracę. Oczkiem w głowie twardego i bezwzględnego policjanta jest córka Julia, która studiuje prawo. Jego najbliższymi współpracownikami są: Jerzy (Robert Gonera) oraz początkujący w zawodzie Artur (Maciej Stuhr) - świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, który mieszka z ojcem, emerytowanym policjantem, poruszającym się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Artur Banaś jest wstrząśnięty tragiczną śmiercią kolegi. Postanawia zrezygnować z pracy w policji. Komisarzowi Gajewskiemu udaje się odwieść go od tej decyzji. Policjanci wspólnie szukają zabójców Jerzego. Do śledztwa włącza się także komisarz Malicki. Podejrzewa, że morderstwo ma związek z dochodzeniem, które Jerzy prowadził w sprawie śmierci funkcjonariusza w hotelowym pokoju. Informatorem zabitego policjanta był Pulpet. Komisarz wraz ze współpracownikami postanawiają śledzić Patrycję, narzeczona Pulpeta. Banaś, udając kogoś innego, umawia się z dziewczyną. Spędza z nią noc. Następnego dnia Pulpet zastaje Banasia w mieszkaniu Patrycji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także