Glina 2 (25-ost.)

Glina 2 (25-ost.)

serial kryminalny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Jacek Braciak, Anna Cieślak
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Gajewski angażuje się w sprawę zabójstwa swojej byłej partnerki Agaty. W brutalny sposób przesłuchuje jej byłego kochanka-lekarza, który ją prześladował. Zostaje odsunięty od śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nadkomisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) i podkomisarz Artur Banaś (Maciej Stuhr) pracują w Wydziale Zabójstw Komendy Stołecznej. Rozwiedziony z żoną Gajewski opiekuje się córką, studentką Julią. Mieszka u niego jego była konkubina, pielęgniarka Agata. Tymczasem podkomisarz Banaś nawiązuje potajemny romans z koleżanką z pracy, starszą od niego psycholog Janowską. Jednocześnie interesuje się Julią.

W tym odcinku

Gajewski za bardzo angażuje się w sprawę zabójstwa swojej byłej partnerki, Agaty. W brutalny sposób przesłuchuje jej eks kochanka - lekarza, który ją prześladował. Zostaje odsunięty od śledztwa. Banaś dowiaduje się, że mieszkanie, które wynajmowała Agata należało do niejakiej Anny Misztal. Kobieta przekazała następnie lokal przyrodniemu bratu, który przedstawił się jako Piotr Kurten. Anna o jego istnieniu dowiedziała się od matki, która na łożu śmierci przyznała się do syna wychowanego w łódzkim domu dziecka. Policjanci ustalają prawdziwe nazwisko mężczyzny. Tymczasem Gajewski wraz z patolog Olgą Seifert jedzie do Topoli Kujawskiej. To tam prawdopodobnie Kurten zabił swoją pierwszą ofiarę, Renatę Mielnik. Na jednym ze zdjęć w jej pokoju nadkomisarz zauważa człowieka, z którym rozmawiał prowadząc dochodzenie. Po powrocie do Warszawy, udaje mu się przewidzieć następny krok mordercy. Łapie go na gorącym uczynku. Tosiek wreszcie dokonuje zemsty strzelając do Gajewskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także