Glina 2 (20/25)

Glina 2 (20/25)

serial kryminalny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Jacek Braciak, Anna Cieślak
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Funkcjonariusze z wydziału zabójstw badają sprawę kobiety zamordowanej w windzie. Była pracownicą inspektoratu nadzoru budowlanego. Przyjmowała prezenty i zaproszenia na wystawne kolacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nadkomisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) i podkomisarz Artur Banaś (Maciej Stuhr) pracują w Wydziale Zabójstw Komendy Stołecznej. Rozwiedziony z żoną Gajewski opiekuje się córką, studentką Julią. Mieszka u niego jego była konkubina, pielęgniarka Agata. Tymczasem podkomisarz Banaś nawiązuje potajemny romans z koleżanką z pracy, starszą od niego psycholog Janowską. Jednocześnie interesuje się Julią.

W tym odcinku

Funkcjonariusze z wydziału zabójstw badają sprawę kobiety zamordowanej w windzie. Policja ustala tożsamość ofiary. Okazuje się, że była ona pracownicą mokotowskiego inspektoratu nadzoru budowlanego, która nie gardziła prezentami i chętnie przyjmowała zaproszenia na wystawne kolacje. Tymczasem Pęczak donosi swojemu szefowi, Karlosowi, że ludzie Miazgi zabili jego ochroniarzy i ukradli mu kontener nowoczesnych telewizorów. Wkrótce dochodzi do morderstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także