Glina 2 (13/25)

Glina 2 (13/25)

8.1/10
serial kryminalny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Jacek Braciak, Anna Cieślak
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Gajewski i jego koledzy z Wydziału Zabójstw udają się do mieszkania, w którym znaleziono zwłoki młodego aktora Lenarta...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nadkomisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) i podkomisarz Artur Banaś (Maciej Stuhr) pracują w Wydziale Zabójstw Komendy Stołecznej. Rozwiedziony z żoną Gajewski opiekuje się córką, studentką Julią. Mieszka u niego jego była konkubina, pielęgniarka Agata. Tymczasem podkomisarz Banaś nawiązuje potajemny romans z koleżanką z pracy, starszą od niego psycholog Janowską. Jednocześnie interesuje się Julią.

W tym odcinku

Gajewski i jego koledzy z Wydziału Zabójstw udają się do mieszkania, w którym znaleziono zwłoki młodego aktora Lenarta. Okoliczności wskazują na zabójstwo na tle seksualnym. Po śmierci Grubego i zniknięciu Tośka gangsterzy rywalizują o kontrolę nad kryminalnym podziemiem stolicy. W wyniku tego dochodzi do spektakularnych egzekucji. Śledztwo w tej sprawie zostaje odebrane Gajewskiemu. Ten jednak nadal obserwuje przebieg wydarzeń. Dostrzega, że aktywnie uczestniczy w nich niejaki Miazga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także