Glina (10)

serial kryminalny Polska 2003   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera, Urszula Grabowska
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Policja ustala tożsamość kobiety, której zwłoki znalazł Andrzej Gajewski. To Nana Petru, córka Kazimierza Grabka...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial kryminalny, poruszający zagadnienie trudnej i bezkompromisowej pracy funkcjonariuszy. Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) jest oficerem policji kryminalnej w wydziale zabójstw. Dla pracy poświęcił wszystko, życie prywatne, małżeństwo, dzieci. Była żona Krystyna chce zacząć wszystko od początku, ma nowego partnera. Nie przychodzi jej to łatwo, zwłaszcza że traci pracę. Oczkiem w głowie twardego i bezwzględnego policjanta jest córka Julia, która studiuje prawo. Jego najbliższymi współpracownikami są: Jerzy (Robert Gonera) oraz początkujący w zawodzie Artur (Maciej Stuhr) - świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, który mieszka z ojcem, emerytowanym policjantem, poruszającym się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Policji udaje się zidentyfikować, kim była kobieta, której zwłoki Andrzej Gajewski znalazł w piwnicy. Okazuje się, że ofiarą zabójstwa jest Nana Petru, córka Kazimierza Grabka. Komisarz wnikliwie przegląda akta śledztwa w sprawie porwania syna Czekańskiego. Zwraca uwagę na niepokojące fakty. Wkrótce odkrywa, że jest śledzony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także