Głęboka woda: Zawód fotoreporter (11/13)

Głęboka woda

sezon 1 odc. 11/13: Zawód fotoreporter

7.8/10
serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Agnieszka Podsiadlik, Marta Klubowicz
Reżyseria:Magdalena Łazarkiewicz
W skrócie:Stefan, fotoreporter wojenny, po powrocie z Afganistanu porusza się na wózku inwalidzkim. Kalina próbuje załatwić mu rehabilitację. Stają się sobie bardzo bliscy...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie grupy pracowników domu pomocy społecznej. Dyrektorem ośrodka jest bezkompromisowy Wiktor Okulicki (Marcin Dorociński), który niedawno objął tam stanowisko. Chce on usprawnić działanie ośrodka, by jak najlepiej zadbać o interesy klientów. Zespół Okulickiego tworzą: Mika (Katarzyna Maciąg), Alina (Marta Klubowicz), Małgosia (Agnieszka Podsiadlik), Krystyna (Teresa Budzisz-Krzyżanowska) i Jerzy (Piotr Nowak).

W tym odcinku

Stefan, fotoreporter wojenny, z powodu ran odniesionych na misji w Afganistanie, porusza się na wózku inwalidzkim. Mężczyzna nie może pogodzić się z kalectwem i nie potrafi zaakceptować nowej sytuacji. Kalina próbuje załatwić Stefanowi rehabilitację i pomóc mu wyjść z depresji. Z czasem oboje stają się sobie bardzo bliscy. Wiktor widząc, że Kalina za bardzo angażuje się w sprawę Stefana, usiłuje zwrócić jej uwagę na innych podopiecznych. Tymczasem Stefana odwiedza dawny kumpel z Afganistanu, Krzysztof. Okazuje się, że nie ma pewności, czy to, co spotkało Stefana, to nieszczęśliwy wypadek. Zwłaszcza, że zaginęły zrobione przez niego zdjęcia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także