Głęboka woda: Sekrety rodzinne (8/13)

Głęboka woda

sezon 1 odc. 8/13: Sekrety rodzinne

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Sława Kwaśniewska, Marcin Dorociński, Dorota Pomykała, Katarzyna Maciąg
Reżyseria:Magdalena Łazarkiewicz
W skrócie:Mika i Małgosia zajmują się sprawą Heleny, starszej samotnej kobiety, podopiecznej OPS- u. Kiedy trafia ona do szpitala, Mika i Małgosia odnajdują jej córkę, która nie chce znać matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie grupy pracowników domu pomocy społecznej. Dyrektorem ośrodka jest bezkompromisowy Wiktor Okulicki (Marcin Dorociński), który niedawno objął tam stanowisko. Chce on usprawnić działanie ośrodka, by jak najlepiej zadbać o interesy klientów. Zespół Okulickiego tworzą: Mika (Katarzyna Maciąg), Alina (Marta Klubowicz), Małgosia (Agnieszka Podsiadlik), Krystyna (Teresa Budzisz-Krzyżanowska) i Jerzy (Piotr Nowak).

W tym odcinku

Mika i Małgosia zajmują się sprawą Heleny, starszej samotnej kobiety, podopiecznej OPS-u. Do niedawna w codziennych sprawach wspierał ją sąsiad, Władysław, jednak z czasem i on - człowiek starszy - nie we wszystkim był w stanie jej pomóc. Helena nie miała pieniędzy na jedzenie i czynsz. Teraz grozi jej eksmisja, jednak nie zgadza się na przeprowadzkę do przytułku. Kiedy staruszka trafia do szpitala, Mika i Małgosia odnajdują jej dorosłą córkę, Monikę. Okazuje się jednak, że kobieta nie chce znać matki. Pracownice OPS-u postanawiają się dowiedzieć dlaczego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)