Głęboka woda: Rola życia (7/13)

Głęboka woda

sezon 1 odc. 7/13: Rola życia

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Marcin Dorociński, Oksana Pryjmak, Katarzyna Maciąg
Reżyseria:Magdalena Łazarkiewicz
W skrócie:Aktor Karol zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę Ludmiłę, którą szantażuje niejaki Grisza, bo Ludmiła przebywa w Polsce nielegalnie. Karol kontaktuje się z Grażyną i Wiktorem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie grupy pracowników domu pomocy społecznej. Dyrektorem ośrodka jest bezkompromisowy Wiktor Okulicki (Marcin Dorociński), który niedawno objął tam stanowisko. Chce on usprawnić działanie ośrodka, by jak najlepiej zadbać o interesy klientów. Zespół Okulickiego tworzą: Mika (Katarzyna Maciąg), Alina (Marta Klubowicz), Małgosia (Agnieszka Podsiadlik), Krystyna (Teresa Budzisz-Krzyżanowska) i Jerzy (Piotr Nowak).

W tym odcinku

Gwiazdor filmowy Karol zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę, Ludmiłę. Aktor niebawem ma wystąpić w filmie "Mecz bezdomnych". By przygotować się do roli, odwiedza ośrodek pomocy społecznej. Tam spotyka Grażynę, koleżankę ze szkoły teatralnej. Po powrocie do domu mężczyzna zastaje przerażoną Ludmiłę. Gosposia wyznaje, że szantażuje ją niejaki Grisza. Mężczyzna grozi, że skrzywdzi jej syna, jeśli nie będzie mu posłuszna. Ponieważ Ukrainka przebywa w Polsce nielegalnie i nie może zwrócić się o pomoc do żadnego z polskich urzędów, aktor w jej imieniu kontaktuje się z Grażyną i Wiktorem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także