Głęboka woda: Pobyt tolerowany (9/13)

Głęboka woda

sezon 1 odc. 9/13: Pobyt tolerowany

7.8/10
serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Agnieszka Podsiadlik, Marta Klubowicz
Reżyseria:Magdalena Łazarkiewicz
W skrócie:Do szpitala trafia znaleziona na budowie pobita i zgwałcona Cyganka, Sylvian. Nie ma dokumentów. W klinice na badaniach jest Kalina. Dziewczyna angażuje się w poszukiwania bliskich Sylviany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie grupy pracowników domu pomocy społecznej. Dyrektorem ośrodka jest bezkompromisowy Wiktor Okulicki (Marcin Dorociński), który niedawno objął tam stanowisko. Chce on usprawnić działanie ośrodka, by jak najlepiej zadbać o interesy klientów. Zespół Okulickiego tworzą: Mika (Katarzyna Maciąg), Alina (Marta Klubowicz), Małgosia (Agnieszka Podsiadlik), Krystyna (Teresa Budzisz-Krzyżanowska) i Jerzy (Piotr Nowak).

W tym odcinku

Do szpitala trafia znaleziona na budowie pobita i zgwałcona Cyganka, Sylvian. Nie ma przy sobie dokumentów. W tej samej klinice na badaniach jest Kalina, pracownica OPS-u, która angażuje się w poszukiwania bliskich nastolatki. Wkrótce trafia do fundacji Romana Atmo, gdzie pomaga jej młody Rom - Łoskot. Okazuje się, że Sylvian zgodnie z romskim zwyczajem została porwana na żonę. Upatrzył ją sobie Stary, przywódca rumuńskich Romów, jednak dziewczyna kocha się w swoim rówieśniku, Benku. Gdy ludzie Starego oskarżają Benka o napad, Kalina zabiera Sylvian ze szpitala i ukrywa u siebie w domu. Pomagają jej Wiktor i Maks oraz stary Rom, Józef.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)