Głębia: Szklane domy (59)
(The Deep: Glass Houses)
W skrócie: | Nektonowie dowiadują się, że ich przyjaciółka planuje eksplorację jaskini. Jej celem jest odnalezienie starożytnej kapsuły, której używał książę Raja do badań podwodnych. Miejsca tego strzeże potwór. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Przygody rodziny Nektonów, która mieszka na pokładzie łodzi podwodnej "Aronax" i, dysponując wysoko zaawansowanymi technologiami, wyrusza w niezbadane morskie odmęty. Bohaterowie troszczą się o podwodny świat, wiedząc, że grożą mu różne niebezpieczeństwa. Bronią się przed atakami pirackimi, zmagają z telewizyjnym gwiazdorem i walczą z firmami zanieczyszczającymi środowisko. Nektonowie próbują odnaleźć Lemurię, tajemniczą krainę, rzekomo zamieszkałą przez ich przodków.
W tym odcinku
Rodzina Nektonów dowiaduje się, że ich przyjaciółka planuje eksplorację starej jaskini. Jej celem jest odnalezienie starożytnej szklanej kapsuły, której używał książę Raja do swoich badań podwodnych. Jednak wyprawa okazuje się niebezpieczna, ponieważ miejsca tego strzeże potwór, którego rodzina Nektonów miała już okazję spotkać podczas wcześniejszej przygody na Grenlandii.
Zobacz także
- Głębia: Skamielina (9) - serial animowany - dziś, 9 września 20:20
- Głębia: Kałamarnica kolosalna (10) - serial animowany - środa, 10 września 20:25
- Głębia: Łowca Potworów (11) - serial animowany - czwartek, 11 września 20:20
- Głębia: Łódź widmo (12) - serial animowany - piątek, 12 września 20:20
- Głębia: Otchłań też patrzy (13) - serial animowany - sobota, 13 września 20:20
- Głębia: Młodzi Odkrywcy (14) - serial animowany - niedziela, 14 września 20:20
- Głębia: Wyspiarski Skarb (15) - serial animowany - poniedziałek, 15 września 20:25
- Głębia: Tunel (16) - serial animowany - wtorek, 16 września 20:25
- Głębia: Podwodna galeria (17) - serial animowany - środa, 17 września 20:25
- Głębia: Pole Olbrzymów (18) - serial animowany - czwartek, 18 września 20:20