Gigantozaur: Mapa gwiazd (17)
(Gigantosaurus: Seeing Stars)
serial animowany Francja/USA 2019
W skrócie: | Dinozaury decydują się spędzić noc na pustyni, ale najpierw muszą się do tego przygotować - tworzą mapę gwiazd i szukają też miejsca na nocleg. Następnego dnia odkrywają, że nie był to dobry pomysł. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Cztery młode dinozaury, Rudzia, Miłka, Czupur i Dudek, zamieszkują prehistoryczną krainę. Każdego dnia wspólnie poznają świat i przeżywają fantastyczne przygody. Razem też podróżują, próbując odnaleźć niebezpiecznego gigantozaura.
W tym odcinku
Dinozaury decydują się spędzić noc na pustyni. Najpierw jednak muszą się do tego przygotować - tworzą mapę gwiazd, szukają też miejsca na nocleg. Następnego dnia, po przebudzeniu, odkrywają, że pomysł ten był bardzo ryzykowny, a miejsce, w którym spali, nie należało do bezpiecznych.
Zobacz także
- Gigantozaur: Ani mru mru (38) - serial animowany - dziś, 15 września 19:00
- Gigantozaur: Fałszywe alarmy (39) - serial animowany - dziś, 15 września 19:15
- Gigantozaur: Miła przysługa (40) - serial animowany - wtorek, 16 września 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Gigantozaur: Pływający kamień (41) - serial animowany - wtorek, 16 września 8:25 i 1 późniejsza emisja
- Gigantozaur: Skąd Giganto wziął swój ryk (42) - serial animowany - środa, 17 września 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Gigantozaur: Narodziny artysty (43) - serial animowany - środa, 17 września 8:25 i 1 późniejsza emisja
- Gigantozaur: Maleńkie drzewcio (44) - serial animowany - czwartek, 18 września 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Gigantozaur: Piąty przyjaciel (45) - serial animowany - czwartek, 18 września 8:25 i 1 późniejsza emisja
- Gigantozaur: Moc Giganto (46) - serial animowany - piątek, 19 września 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Gigantozaur: Świecący w ciemności (47) - serial animowany - piątek, 19 września 8:25 i 1 późniejsza emisja