Genialna przyjaciółka 2 (3/8)

Genialna przyjaciółka 2 (3/8)

(L'amica geniale 2: Scancellare)

serial obyczajowy Włochy/USA 2020   od 16 lat
Występują:Margherita Mazzucco, Gaia Girace, Antonio Buonanno, Annarita Vitolo
Reżyseria:Saverio Costanzo
W skrócie:Lila całą energię skupia na sklepie spożywczym, nie zważając na zdrowie. Odmawia umieszczenia swojego zdjęcia w sklepie obuwniczym. Elena zostaje zaproszona na przyjęcie w domu nauczycielki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szesnastoletnie Lila (Gaia Girace) i Elena (Margherita Mazzucco) są znudzone monotonią codziennego życia. Lila dopiero co wyszła za mąż, ale ślub sprawił, że czuje się, jakby straciła samą siebie. Elena znakomicie radzi sobie w szkole, jednak wesele przyjaciółki pomogło jej coś zrozumieć. Odkryła, że nie czuje się szczęśliwa wśród swoich znajomych. Dziewczyny spędzają wakacje na Ischii. Na miejscu wpadają na dawnego kolegę z sąsiedztwa, Nina Sarratore (Francesco Serpico). Mężczyzna studiuje i wydaje się, że czeka go wspaniała przyszłość. Niespodziewanie to spotkanie źle wpływa na przyjaźń Lili i Eleny. Ich znajomość się rozluźnia. Pewnego dnia Lila wpada pomysł i zakłada w Neapolu ekskluzywny salon obuwniczy. Sklep należy do rodziny Solarów. Tymczasem Elena przykłada się do nauki. Udaje jej się dostać na uniwersytet w Pisie. Adaptacja drugiej części cyklu powieściowego autorstwa Eleny Ferrante.

W tym odcinku

Lila całą energię skupia na sklepie spożywczym, nie zważając przy tym na własne zdrowie. Odmawia umieszczenia swojego zdjęcia w sklepie obuwniczym. Elena zostaje zaproszona na przyjęcie w domu swojego nauczyciela. Przyjaciółka chce do niej dołączyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)