Gdzie jest Nancy?

Gdzie jest Nancy?

5.8/10

(Downloading Nancy)

THRILLER USA 2008   dla dorosłych
Występują:Maria Bello, Jason Patric, Rufus Sewell, Amy Brenneman
Reżyseria:Johan Renck
W skrócie:Nancy i Albert uchodzą za idealną parę. Pewnego dnia ona wyjeżdża na kilka dni. On odkrywa, że żona skrywa przed nim wiele tajemnic.
Neurotyczna żona wynajmuje przez Internet człowieka, który ma pozbawić ją życia, ale w chwili spotkania zakochują się w sobie, co znacząco komplikuje sprawę.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 października
pojutrze
22:50 Filmbox Action

Opis

Nancy (Maria Bello) i Albert Stockwell (Rufus Sewell) są kochającym się, statecznym małżeństwem, któremu wydaje się, że wie o sobie wszystko. Gdy pewnego dnia Albert wraca z pracy do domu, znajduje zostawioną przez Nancy wiadomość. Kobieta informuje go, że postanowiła na kilka dni wyjechać do przyjaciół. Jednak jej nieobecność się przedłuża i Albert zaczyna się coraz bardziej niepokoić. Jego zdenerwowanie wzrasta, kiedy odkrywa internetową znajomość żony z mężczyzną o imieniu Louis (Jason Patric). Nancy dzieli się z nim tajemnicami, o istnieniu których mąż nie miał pojęcia. Debiut fabularny Johana Rencka, szwedzkiego reżysera i cenionego autora teledysków m.in. Madonny, Kylie Minogue i Beyoncé. Niepokojącą atmosferę filmu budują zdjęcia Christophera Doyle'a, operatora takich filmów jak "Chungking Express" i "Hero".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)