Garfield ucieka z komiksu

Garfield ucieka z komiksu

5.5/10 4.4/10

(Garfield Gets Real)

FILM ANIMOWANY USA 2007   od 7 lat
Reżyseria:Mark A.Z. Dippé, Kyung Ho Lee
W skrócie:Garfielda przechodzi 'na drugą stronę kartki'. Szybko jednak najbardziej leniwy kot wszech czasów chce powrócić do komiksu.
Znudzony statusem gwiazdy komiksu kot Garfield ucieka do świata rzeczywistego, by tam docenić uroki bycia celebrytą. Poniżej oczekiwań.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kocur Garfield to znany leniuch, łakomczuch i psotnik ze śmiertelnie poważną miną. Pewnego dnia zaczyna go nudzić życie bohatera komiksu. Kiedy więc pies Odie upuszcza kość do tajemniczej dziury prowadzącej "na drugą stronę kartki", kot wykorzystuje okazję. Zostawia dom swojego opiekuna Jona, pracę oraz znajomych z historyjki obrazkowej i pewny siebie rusza na podbój świata. Rzeczywistość okazuje się jednak pełna rozczarowań. Zmęczony zgiełkiem i pośpiechem panującym w prawdziwym świecie najbardziej leniwy kot wszech czasów uświadamia sobie, że tęskni za przywilejami gwiazdy i bezpiecznym życiem w zaciszu komiksowych wydarzeń. Stara się więc znaleźć sposób, by powrócić na karty komiksu. Okazuje się to daleko trudniejsze, niż ucieczka. A czas nagli, bo wobec zniknięcia głównego bohatera gazeta, w której ukazują się rysunkowe przygody Garfielda, zmuszona jest zrezygnować z dalszego ich publikowania. Pomarańczowego, nadętego kocura stworzył Jim Davis w drugiej połowie lat 70. XX wieku. "Garfield ucieka z komiksu" miał być trzecim po filmach "Garfield" i "Garfield 2" kinowym hitem, lecz ostatecznie nie trafił na wielki ekran.

Twórcy (pokaż wszystkich)