Garaż marzeń (7)

Garaż marzeń (7)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Krzysztof Miruć pozna Kubę, pasjonata samochodów marki Volvo, który przerabia je w swoim garażu, a w kolekcji ma kilka bardzo ciekawych modeli, w tym specjalny pojazd pogrzebowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Garaż to nie tylko schronienie dla samochodu, ale też męska jaskinia. Każdy facet marzy o takim miejscu - o azylu, w którym trzymałby różne zdobycze, niekoniecznie pasujące do wystroju mieszkania. Gdzie mógłby spotykać się z kumplami i pogadać przy piwie. Niestety, garaże często bywają zagracone, brakuje w nich miejsca i funkcjonalnych rozwiązań. Architekt Krzysztof Miruć pomoże rozwiązać te problemy..Twórcy programu pokażą, jak łatwo i tanio można przeobrazić chaotycznie zapełnione przestrzenie w prawdziwe klimatyczne garaże. Doradzą, jak przy pomocy prostych trików zaprowadzić ład i porządek oraz podpowiedzą, jakich patentów użyć, by miejsce to cieszyło właściciela.

Krzysztof Miruć pozna Kubę, pasjonata samochodów marki Volvo, który przerabia je w swoim garażu, a w kolekcji ma kilka bardzo ciekawych modeli, w tym specjalny pojazd pogrzebowy. Pomysłowość Kuby zmusi Krzysztofa naszego do mimowolnej rywalizacji.

Zobacz także