Garage Squad: Spalony Ford Fairlane

Garage Squad: Spalony Ford Fairlane

(Garage Squad: Foul Fairlane)

program rozrywkowy USA 2017   b.o.
Występują:Bruno Massel, Heather Storm, Ron Gregurich, Cy Kellogg
W skrócie:Ekipa pomaga w remoncie forda fairlane z 1966 roku, w którym doszło do pożaru w komorze silnikowej. Borykający się z problemami zdrowotnymi właściciel już wkrótce będzie mógł cieszyć się autem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekipa od zadań specjalnych, wyrusza w kolejną fascynującą podróż po Stanach Zjednoczonych, pomagając amerykańskim miłośnikom motoryzacji w dokończeniu ich ambitnych projektów, które nigdy nie doczekały się upragnionego finału. Na szczęście mechanicy-amatorzy mogą liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów. Eksperci wybierają konkretne osoby pracujące nad interesującymi samochodami, a następnie służą im fachowym doradztwem, wiedzą i częściami zamiennymi, dzięki którym możliwe jest zakończenie, niekiedy wieloletnich, remontów ich ukochanych aut. W tym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć renowację plymoutha dustera z 1970 roku, szykowanego na ślub jego właściciela, odbudowę starego chevroleta tri-five, należącego od kilku dekad do tej samej rodziny oraz remont forda fairlane z 1966, w którym spalił się silnik.

Ekipa pomaga w remoncie forda fairlane z 1966 roku, w którym doszło do pożaru w komorze silnikowej. Borykający się z problemami zdrowotnymi właściciel, już wkrótce będzie mógł cieszyć się jazdą swoim ukochanym autem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także