Galileo (936)
W skrócie: | Pustaki z konopi są nowym ekologicznym materiałem budowlanym. Widzowie zobaczą, jak powstają. Poznają najstarszy przepis na węgierską potrawę narodową. Reporterzy odwiedzą też niezwykłą pizzerię. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejny sezon programu, w którym widzowie zobaczą pasjonujące reportaże z całego świata, a w nich piękne zakątki, niezwykłe zjawiska, wyjątkowych ludzi, wspaniałe odkrycia, zaawansowane technologie, ekstremalne sytuacje, praktyczne testy oraz pomysłowe tricki. Gospodarzem programu jest Paweł Orleański, któremu w studiu towarzyszy jego nastoletnia córka, Tosia.
Nowym ekologicznym materiałem budowlanym okazują się pustaki z konopi. Widzowie zobaczą, jak one powstają. Ekipa poszuka oryginalnego i najstarszego przepisu na węgierską potrawę narodową. Pomysłowe plecaki wykonane ze starych poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa to pomysł na biznes studentów, którzy pozyskują niezbędne materiały na złomowisku aut. Ekipa uda się z wizytą do paryskiej pizzerii. Lokal jest całkowicie zrobotyzowany. Okaże się, czy maszyna, która wyrabia 80 placków na godzinę, potrafi zrobić smaczną pizzę.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański gospodarz
Zobacz także
- Galileo (996) - program popularnonaukowy - sobota, 12 lipca 7:00
- Galileo (997) - program popularnonaukowy - sobota, 12 lipca 8:00
- Galileo (1114) - program popularnonaukowy - sobota, 12 lipca 9:00
- Galileo (1115) - program popularnonaukowy - sobota, 12 lipca 10:00
- Galileo (1116) - program popularnonaukowy - niedziela, 13 lipca 9:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1117) - program popularnonaukowy - niedziela, 13 lipca 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (23) - program popularnonaukowy - poniedziałek, 14 lipca 20:00
- Galileo (24) - program popularnonaukowy - wtorek, 15 lipca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (25) - program popularnonaukowy - środa, 16 lipca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (26) - program popularnonaukowy - czwartek, 17 lipca 20:00 i 1 późniejsza emisja