Galileo (831)

Galileo (831)

program popularnonaukowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:W programie pojawią się ciekawostki o czosnku. Widzowie poznają jego zalety oraz cenne właściwości. Pokazany zostanie reportaż na temat młodych ludzi z tzw. pokolenia Z i ich stosunku do wyglądu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program popularnonaukowy, którego twórcy przybliżają ciekawostki z różnych stron świata, prezentują nowe wynalazki i przyglądają się pomysłowym rozwiązaniom przydatnym w codziennym życiu.

W programie pojawią się ciekawostki o czosnku. Widzowie poznają jego zalety oraz cenne właściwości, przydatne nie tylko w kuchni. Pokazany zostanie reportaż na temat młodych ludzi z tzw. pokolenia Z i ich stosunku do wyglądu i ideału piękna. Ekipa sprawdzi, czy są różnice miedzy mieszkańcami Meksyku, Korei Południowej czy Finlandii. Nie zabraknie też informacji na temat ekologicznego stylu życia w gospodarstwie domowym. Reporter Paweł wyjaśni, jak powstaje ser i dlaczego wiele jego rodzajów nie można nazwać wegetariańskimi. Odbędzie się również prezentacja projektu 17-latki, która wymyśliła pojazd dla bezdomnych. Stanowi on połączenie mobilnego łóżka oraz szafy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także