Galileo (693)
| W skrócie: | Widzowie dowiedzą się, jak składać ubrania, żeby zajmowały jak najmniej miejsca w szafie. Pewien Hindus wytatuował sobie na ciele 340 logo najbardziej znanych marek świata. Okaże się, po co to robił. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Paweł Orleański zaprezentuje ciekawostki z różnych stron świata. Reporterzy programu udadzą się w nietypowe miejsca oraz przeprowadzą ciekawe eksperymenty.
W tym odcinku widzowie dowiedzą się, jak składać ubrania, żeby zajmowały jak najmniej miejsca w szafie. Trzymanie kosztowności w domu wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego pewna amerykańska firma wynalazła sejfy ukryte w meblach. Widzowie dowiedzą się także, jak wygląda codzienność w okupowanym regionie. Jakie marzenia mają mieszkający tam nastolatkowie i co im wolno. Pewien Hindus wytatuował sobie na ciele 340 logo najbardziej znanych marek świata. Okaże się, po co to robił. Znajdujący się w Japonii dom w najwęższym miejscu ma 40 cm szerokości. Widzowie poznają życie ludzi, którzy go zamieszkują.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Galileo (1027) - program popularnonaukowy - dziś, 25 października 8:00
- Galileo (1154) - program popularnonaukowy - dziś, 25 października 9:00
- Galileo (1155) - program popularnonaukowy - dziś, 25 października 10:00
- Galileo (1156) - program popularnonaukowy - niedziela, 26 października 8:50 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1157) - program popularnonaukowy - niedziela, 26 października 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1028) - program popularnonaukowy - sobota, 1 listopada 7:00
- Galileo (1029) - program popularnonaukowy - sobota, 1 listopada 8:00
- Galileo (1158) - program popularnonaukowy - niedziela, 2 listopada 8:50
- Galileo (1159) - program popularnonaukowy - niedziela, 2 listopada 9:50
- Galileo (1030) - program popularnonaukowy - niedziela, 2 listopada 10:50
