Galileo (583)

Galileo (583)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W Japonii można odwiedzić kamerdynera, który klientom... myje zęby. Reporterzy badają także zastosowanie torebek pochłaniających wilgoć i sekrety coraz popularniejszej w Polsce herbatki chai-tea.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 5 marca
za 13 dni
20:00 TV 6 (z napisami)

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W Japonii można odwiedzić kamerdynera, który swoim klientom... myje zęby. Usługa jest wyjątkowo tania, a w dodatku daje satysfakcję. Reporterzy badają także zastosowanie torebek pochłaniających wilgoć. Następnie zbadają zdjęcie przedstawiające listonosza roznoszącego listy w zniszczonym wojną Kabulu. Na konie poznają sekrety zdobywającej coraz większą popularność w Polsce herbatki chai-tea.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także