Galileo (581)

Galileo (581)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie historia człowieka, który od rana do wieczora odżywia się najbardziej pikantnymi papryczkami chilli. Widzowie poznają też tajemnicę krzywych sosen rosnących w lesie w Gryfinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie historia człowieka, który od rana do wieczora odżywia się najbardziej pikantnymi papryczkami chilli. Widzowie poznają też tajemnicę krzywych sosen rosnących w lesie w Gryfinie. Następnie reporterzy udadzą się do Korei Południowej, której mieszkańcy chętnie korzystają z sauny. Istnieją nawet specjalne hotele, w których można spędzić w saunie całą dobę. Na zakończenie reporterzy przekonają się, jak powstają popularne dropsy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także