Galileo (578)

Galileo (578)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie historia Japończyka, który hoduje olbrzymiego żółwia. Codziennie chodzi z nim na spacer ulicami Tokio. Prowadzący sprawdzą też, jak wygląda praca śmieciarza w Meksyku, Niemczech i Wenecji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie historia Japończyka, który hoduje w swoim domu olbrzymiego żółwia. Codziennie chodzi z nim na spacer ulicami Tokio, wzbudzając spore zainteresowanie. Prowadzący sprawdzą też, jak wygląda praca śmieciarza w Meksyku, Niemczech i Wenecji. Rosnący w Tajlandii owoc, zwany "jackfruit", smakuje jak mięso, dlatego wykorzystywany jest jako mięsny ersatz. Prowadzący sprawdzą, jak się go uprawia i jak przyrządza się z niego hamburgery. Na zakończenie programu test Clippa - wielofunkcyjnej spinki do włosów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także