Galileo (571)

Galileo (571)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Kaskader pomaga reporterowi złapać strzałę w locie. Następnie widzowie poznają kulisy produkcji sera raclette, który idealnie nadaje się do zapiekania. Dziennikarze poznają też nietypowych fryzjerów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Kaskader pomaga reporterowi programu złapać strzałę w locie. Następnie widzowie poznają kulisy produkcji sera raclette, który idealnie nadaje się do zapiekania. Dziennikarze poznają też nietypowych fryzjerów, dla których cięcie samurajskim mieczem, podpalanie włosów rozpalonymi kleszczami lub golenie samą żyletką nie są wcale nietypowymi metodami. Na zakończenie reporterzy odwiedzają Manta Resort-Hotel, usytuowany w wodach oceanu u wybrzeży Tanzanii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także