Galileo (544)

Galileo (544)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Frutti di mare to nie tylko Włochy, czy Francja, także Bałtyk ofiarowuje te delikatesy. Reporterzy sprawdzą, jak się je wydobywa. Widzowie poznają również najdziwniejsze hotele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 26 stycznia
za 9 dni
20:00 TV 6 (z napisami)

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Frutti di mare to nie tylko Włochy, czy Francja, także Bałtyk ofiarowuje te delikatesy. Reporterzy programu sprawdzą, jak się je wydobywa. Opowiedzą także o tym, jak wygląda praca kogoś, kto np. w imieniu Angeliny Jolie kupuje bezludną wyspę. Widzowie poznają również najdziwniejsze hotele i dowiedzą się, której czcionki używać, by zaoszczędzić jak najwięcej tuszu w drukarce i przy drukowaniu zużyć jak najmniej energii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także