Galileo (543)

Galileo (543)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Reporterzy sprawdzą, ile z mowy ciała podejrzanego jest w stanie wyczytać specjalista podczas przesłuchania. W odcinku także historia władcy, który w swoim rodzinnym kraju, w Ghanie, jest królem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 25 stycznia
za 8 dni
20:00 TV 6 (z napisami)
niedziela, 26 stycznia
za 9 dni
10:00 TV 6 (z napisami)

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy sprawdzą ile z mowy ciała podejrzanego jest w stanie wyczytać specjalista podczas przesłuchania. W odcinku także historia niezwykłego władcy, który w swoim rodzinnym kraju, w Ghanie, jest królem czczonym przez wielu poddanych. W Europie, gdzie mieszka na stałe, jest osobą całkowicie zwyczajną i anonimową. Na co dzień pracuje w supermarkecie, a ze swoimi poddanymi porozumiewa się przez Skype'a. Widzowie poznają również sposoby na obniżenie kaloryczności swojego jedzenia.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także