Galileo (542)

Galileo (542)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Widzowie poznają Skatopię, wspólnotę założoną przez skate'a, który zamarzył o społeczności bez reguł. Dowiedzą się także, co sprawia, że olej z opuncji figowej jest najdroższym olejem na świecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Widzowie programu poznają kulisy dziecięcego MMA, a także Skatopię, amerykańską wspólnotę, założoną przez byłego skate'a, który zamarzył o społeczności bez reguł. Reporterzy dowiedzą się, czy taka anarchia sprawdzi się w rzeczywistości. Dowiedzą się także, co sprawia, że olej z opuncji figowej jest najdroższym olejem na świecie. W programie także urządzeni o nazwie "Farma 432". To niewielki sprzęt kuchenny, w którym można sobie wyhodować larwy owadów w celach konsumpcyjnych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także