Galileo (538)

Galileo (538)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Reporterzy opowiedzą o największym pitbullu świata, dwuletnim Hulku. Przybliżą sylwetkę restauratora Aleksa Atali. Widzowie dowiedzą się też, jak rozwijać swój umysł oraz z jaką siłą może spadać grad.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy opowiedzą o największym pitbullu świata, dwuletnim Hulku, który ma swoją stronę na Facebooku, kontrakt na książkę i program w telewizji. W programie także Alex Atala, który jest właścicielem baru i dwóch luksusowych lokali. D.O.M. jest jego wizytówką i zalicza się do dziesięciu najlepszych restauracji na świecie, a jego znakiem rozpoznawczym są dania przyrządzane z tego, co znajdzie w dżungli. Widzowie dowiedzą się także, jak rozwijać swój umysł oraz z jaką siłą może spadać grad.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także