Galileo (537)

Galileo (537)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Reporterzy sprawdzą zgodność zielonego pesto ze słoiczka z tym oryginalnie przyrządzonym we Włoszech i dowiedzą się czy obie receptury w ogóle coś łączy. Opowiedzą także, jak się uprawia kapary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy sprawdzą zgodność zielonego pesto ze słoiczka z tym oryginalnie przyrządzonym we Włoszech i dowiedzą się czy obie receptury w ogóle coś łączy. Opowiedzą także, jak się uprawia i zbiera kapary. W programie również porównanie meksykańskiej imprezy urodzinowej z tą w bogatej szanghajskiej rodzinie, a także opowieść o firmie "Holy Smoke", która zajmuje się produkcją amunicji wypełnionej prochami bliskich.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także