Galileo (536)

Galileo (536)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie najmniejsze mieszkanie na Manhattanie i historia Brytyjczyka, którego organizm zamienia zjedzone węglowodany w alkohol. Prowadzący pokażą również, jak wyglądają limuzyny dla celebrytów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie najmniejsze mieszkanie na Manhattanie, a także historia pewnego młodego Brytyjczyka, którego organizm zamienia zjedzone węglowodany w alkohol. Prowadzący pokażą również, jak wyglądają i w co wyposażone są luksusowe pancerne limuzyny dla celebrytów. Na koniec opowieść o Barber Shopach, czyli salonach fryzjerskich, w których panowie nie tylko zadbają o swoją fryzurę, czy zarost, ale także będą mogli spokojnie porozmawiać, czy po prostu się zrelaksować.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także