Galileo (529)

Galileo (529)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie ciekawostki na temat Abrahama Lincolna, a także opowieść o przygodach reportera Galileo, który na pokładzie największego statku pasażerskiego świata będzie trudnić się rozmaitymi pracami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie ciekawostki na temat Abrahama Lincolna, a także opowieść o przygodach reportera Galileo, który na pokładzie największego statku pasażerskiego świata będzie trudnić się rozmaitymi pracami. Widzowie poznają także najdziwniejsze burgery i pewną parę, która lubuje się w sprytnych rozwiązaniach. Opowiedzą o sposobach na za ciasne buty, jak ściągnąć zbyt mały pierścionek, czy zrobić sukienkę z koszulki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także