x
Galileo (499)

Galileo (499)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Najdziwniejsze cmentarze - podróż od cmentarza meksykańskiego po podwodny. W programie także prezentacja obyczajów Chińczyków: restauracja wykonana z papieru, masaż gałki ocznej i ubranie z włosów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Najdziwniejsze cmentarze - podróż od cmentarza meksykańskiego po podwodny. W programie prezentacja obyczajów Chińczyków: restauracja cała wykonana z papieru, masaż gałki ocznej i ubranie z włosów. A także wycieczka na największy dworzec autobusowy Europy w Stambule. Reporterzy odpowiedzą również na pytanie skąd pochodzą figi.

Zobacz także