Galileo (468)
| W skrócie: | W odcinku druga część reportażu o problemach chińskich singli. Polityka jednego dziecka i faworyzowanie męskich potomków sprawiły, że młodym Chińczykom coraz trudniej jest znaleźć żonę. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.
W odcinku druga część reportażu o problemach chińskich singli. Polityka jednego dziecka i faworyzowanie męskich potomków sprawiły, że młodym Chińczykom coraz trudniej jest znaleźć żonę. Reporterzy porównują indyjskich dostawców jedzenia z ich niemieckimi odpowiednikami. Kucharz pracujący w eleganckiej restauracji sprawdza, czy można przygotować wykwintną kolację bazując wyłącznie na dyskontowych produktach. Widzowie poznają także ciekawostki na temat obyczajów panujących w Tajlandii.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Galileo (1069) - program popularnonaukowy - sobota, 21 lutego 7:00
- Galileo (1070) - program popularnonaukowy - sobota, 21 lutego 8:00
- Galileo (1071) - program popularnonaukowy - sobota, 21 lutego 9:40
- Galileo (1156) - program popularnonaukowy - sobota, 21 lutego 10:40
- Galileo (1157) - program popularnonaukowy - sobota, 21 lutego 11:40
- Galileo (1158) - program popularnonaukowy - niedziela, 22 lutego 9:20 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1159) - program popularnonaukowy - niedziela, 22 lutego 10:20 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1072) - program popularnonaukowy - sobota, 28 lutego 7:00
- Galileo (1073) - program popularnonaukowy - sobota, 28 lutego 8:00
- Galileo (1160) - program popularnonaukowy - niedziela, 1 marca 8:50
