Galileo (397)
| W skrócie: | Reporterzy pokażą, kiedy woda eksploduje. Kolejnymi tematami będą: dziwne pojazdy zimowe, maszyna rozmrażająca samoloty, odśnieżarka do pasów startowych i piaskarko- solarka z kamerą na podczerwień. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.
Reporterzy "Galileo" pokażą kiedy i dlaczego woda może eksplodować. Kolejnym tematem będą najdziwniejsze pojazdy zimowe. Wielka maszyna rozmrażająca samoloty. Specjalna odśnieżarka do pasów startowych oraz piaskarko-solarka wyposażona w kamerę na podczerwień. A także historia o Ojmiakon - najzimniejszym miejscu na Ziemi. Miejscowość w rosyjskiej Jakucji, gdzie temperatura spada do minus 70 stopni Celsjusza. Reporterzy sprawdzą, jak wygląda codzienne życie na biegunie zimna.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Galileo (1080) - program popularnonaukowy - sobota, 21 marca 7:00
- Galileo (1081) - program popularnonaukowy - sobota, 21 marca 8:00
- Galileo (1082) - program popularnonaukowy - sobota, 21 marca 9:55
- Galileo (1178) - program popularnonaukowy - sobota, 21 marca 10:55
- Galileo (1179) - program popularnonaukowy - sobota, 21 marca 11:55
- Galileo (1180) - program popularnonaukowy - niedziela, 22 marca 8:35 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1181) - program popularnonaukowy - niedziela, 22 marca 9:35 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1083) - program popularnonaukowy - sobota, 28 marca 7:00
- Galileo (1084) - program popularnonaukowy - sobota, 28 marca 8:00
- Galileo (1085) - program popularnonaukowy - sobota, 28 marca 9:35
